Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Inregistreaza-te sau logheaza-te sa vezi forumul.
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Facem Records vs.Hades

In jos 
AutorMesaj
BlueMar
Admin
Admin
BlueMar


Mesaje : 182
Data de înscriere : 03/03/2008

Facem Records vs.Hades Empty
MesajSubiect: Facem Records vs.Hades   Facem Records vs.Hades Icon_minitimeLun Apr 07, 2008 3:05 pm

http://www.hiphopkulture.ro/stiri/stiredetalii.php?id=480

Stie cineva despre ce i vorba mai exact?Nu prea am inteles dar pare un conflict major fiind vorba de cele mai mari labeluri din Romania sau cel putin 2 dintre cele mai mari.
Sus In jos
BlueMar
Admin
Admin
BlueMar


Mesaje : 182
Data de înscriere : 03/03/2008

Facem Records vs.Hades Empty
MesajSubiect: Re: Facem Records vs.Hades   Facem Records vs.Hades Icon_minitimeLun Apr 07, 2008 11:49 pm

Am gresit...trebuia sa pun VD vs. Butch...ca asta e conflictu defapt...da de acu...

Nu stiu care i treaba.Am citit ce au spus amandoua parti insa stiu ca nu conteaza da n-am nimic de reprosat nimanui.Mie mi place CTC respectiv Facem dar imi place si Kazi.Stilul lui e stilul lui El P...asta i clar insa e un stil foarte ok.El p e un geniu,kazi pare a fi un MC foarte bun.Eu ma refer mai mult la muzica nu la persoane.Aici este loc de comentarii in ambele tabere.Chestia e ca si Facem si Hades fac muzica pentru bani.Pentru asta se face muzica DAR fac muzica buna...muzica in adev sens al cuvantului asa ca ar fi ideal sa se rezume treaba la muzica.Sa scoata toti albume si care e bun e bun care nu nu si gata.
Sus In jos
 
Facem Records vs.Hades
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-
Mergi direct la: