Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Inregistreaza-te sau logheaza-te sa vezi forumul.
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Și raperii români intră în politică

In jos 
AutorMesaj
BlueMar
Admin
Admin
BlueMar


Mesaje : 182
Data de înscriere : 03/03/2008

Și raperii români intră în politică Empty
MesajSubiect: Și raperii români intră în politică   Și raperii români intră în politică Icon_minitimeLun Apr 07, 2008 11:21 pm

Printr-un comunicat de presă oficial, s-a arătat că Puya, membrul formației La Familia, a fost numit în fucția de președinte al tinerilor din Partidul Verde. Această formațiune politică dorește, prin intermediul PSD-ului, să devină o „alternativă viabilă la actuala guvernare“. Potrivit sursei Mediafax, raperul a declarat că Partidul Verde îi oferă atât lui, cât și altor tineri șansa să-și susțină punctele de vedere și că nu a intrat în politică până acum tocmai pentru că această oportunitate îi era „perimată“ de celelalte partide existente. Prin intermediul PV, el susține că va deține și suportul politic (în afară de cel civil) asupra continuării unor proiecte deja începute din domeniul protecției mediului.În decursul zilei de azi, 4 februarie a.c., va avea loc întâlnirea oficială dintre delegații partidelor PSD și PV în vederea unei eventuale colaborări dintre acestea.



*Sursa http://rss.mioritics.ro
Sus In jos
BlueMar
Admin
Admin
BlueMar


Mesaje : 182
Data de înscriere : 03/03/2008

Și raperii români intră în politică Empty
MesajSubiect: Re: Și raperii români intră în politică   Și raperii români intră în politică Icon_minitimeLun Apr 07, 2008 11:22 pm

hehe...cu siguranta avem nevoie de reprezentanti...dar nu stiu cat o sa schimbe miscarea asta.Eu cred ca e vorba numai de imagine...de ex eu abia am auzit de Partidul verde.Imi place numele Partidul VEEEEEERDEEEEEEEEEEEEEE afro
Sus In jos
 
Și raperii români intră în politică
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-
Mergi direct la: