Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Inregistreaza-te sau logheaza-te sa vezi forumul.
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cum este hip hopul in Romania?

In jos 
5 participan?i

Cum este hip hopul in Romania?
1.Bun
Cum este hip hopul in Romania? Vote_lcap86%Cum este hip hopul in Romania? Vote_rcap
 86% [ 6 ]
2.Rau
Cum este hip hopul in Romania? Vote_lcap14%Cum este hip hopul in Romania? Vote_rcap
 14% [ 1 ]
3.Nu stiu ca eu inca sunt cocalar si ascult Soulja boy.
Cum este hip hopul in Romania? Vote_lcap0%Cum este hip hopul in Romania? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 7
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
BlueMar
Admin
Admin
BlueMar


Mesaje : 182
Data de înscriere : 03/03/2008

Cum este hip hopul in Romania? Empty
MesajSubiect: Cum este hip hopul in Romania?   Cum este hip hopul in Romania? Icon_minitimeMier Mar 05, 2008 4:24 pm

Pun pariu ca nu stiai de asta


Ultima editare efectuata de catre BlueMar in Mier Mar 05, 2008 6:07 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
BlueMar
Admin
Admin
BlueMar


Mesaje : 182
Data de înscriere : 03/03/2008

Cum este hip hopul in Romania? Empty
MesajSubiect: Pt 2   Cum este hip hopul in Romania? Icon_minitimeMier Mar 05, 2008 4:25 pm



Ultima editare efectuata de catre BlueMar in Vin Mar 14, 2008 1:41 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
tudy_yo1
Admin
Admin
tudy_yo1


Mesaje : 23
Data de înscriere : 04/03/2008
Localizare : Zalau

Cum este hip hopul in Romania? Empty
MesajSubiect: Re: Cum este hip hopul in Romania?   Cum este hip hopul in Romania? Icon_minitimeMier Mar 05, 2008 6:00 pm

Asa era hiphopul in trecut ... bazele Hip-Hopului in Romania Smile) ... faceau instrumentalele live cu instrumente de mana Smile)...frumos pirat
Sus In jos
BlueMar
Admin
Admin
BlueMar


Mesaje : 182
Data de înscriere : 03/03/2008

Cum este hip hopul in Romania? Empty
MesajSubiect: Re: Cum este hip hopul in Romania?   Cum este hip hopul in Romania? Icon_minitimeVin Mar 07, 2008 1:54 pm

parca totusi...atunci era mai frumos:Dnu din punct de vedere calitativ ci ca admosfera
Sus In jos
LuTzA

LuTzA


Mesaje : 6
Data de înscriere : 03/03/2008
Varsta : 33
Localizare : Plevna

Cum este hip hopul in Romania? Empty
MesajSubiect: Re: Cum este hip hopul in Romania?   Cum este hip hopul in Romania? Icon_minitimeVin Mar 07, 2008 10:28 pm

asta arata kt de mult a evoluat hip-hop-ul de atunci pana acum.....yo zic k nu aveau nici o treaba cu cantatul..."sunt nebun fara minte"Smile))))))))))))
Sus In jos
BlueMar
Admin
Admin
BlueMar


Mesaje : 182
Data de înscriere : 03/03/2008

Cum este hip hopul in Romania? Empty
MesajSubiect: Re: Cum este hip hopul in Romania?   Cum este hip hopul in Romania? Icon_minitimeVin Mar 07, 2008 10:33 pm

Ieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee zi-mi tu de nu rupe tot melodia aia cheers ...poate nu aveau da admosfera era mai misto
Sus In jos
LuTzA

LuTzA


Mesaje : 6
Data de înscriere : 03/03/2008
Varsta : 33
Localizare : Plevna

Cum este hip hopul in Romania? Empty
MesajSubiect: Re: Cum este hip hopul in Romania?   Cum este hip hopul in Romania? Icon_minitimeVin Mar 07, 2008 10:39 pm

da, facea admosfera....e tare ala kre iesea din dulap cu lantzul lui de la Opel....prea tare romanu Laughing Laughing
Sus In jos
da_bitch_in_red

da_bitch_in_red


Mesaje : 9
Data de înscriere : 06/03/2008

Cum este hip hopul in Romania? Empty
MesajSubiect: Cum este hip hop-ul in Rromania   Cum este hip hopul in Romania? Icon_minitimeMar Mar 18, 2008 10:26 pm

Simplu,
PROST Laughing
Sus In jos
da_bitch_in_red

da_bitch_in_red


Mesaje : 9
Data de înscriere : 06/03/2008

Cum este hip hopul in Romania? Empty
MesajSubiect: bing   Cum este hip hopul in Romania? Icon_minitimeMar Mar 18, 2008 10:27 pm

eu stiu sa dansez ca-n clip
sunt un nebuuuun, un nebun fara minteeee
Sus In jos
AnDr3I

AnDr3I


Mesaje : 1
Data de înscriere : 08/03/2008
Varsta : 34

Cum este hip hopul in Romania? Empty
MesajSubiect: Re: Cum este hip hopul in Romania?   Cum este hip hopul in Romania? Icon_minitimeLun Mar 31, 2008 11:51 pm

kkt..vrajeala c e acu..bn..in mare parte..atunci..era mai mult interes..si s punea mai mult suflet..zic eu:-? Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cum este hip hopul in Romania? Empty
MesajSubiect: Re: Cum este hip hopul in Romania?   Cum este hip hopul in Romania? Icon_minitime

Sus In jos
 
Cum este hip hopul in Romania?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-
Mergi direct la: